Odtwarzacz CD/SACD Esoteric SA-10 – WYPRZEDAŻ

Odtwarzacz CD

PLN 12.500,00

Informacje podstawowe
  • Typ urządzenia Odtwarzacz CD
  • Producent Esoteric, Japonia
  • Model/Seria SA-10
  • Cena PLN 12.500,00
  • Kolor srebrny
  • Status Nowy, Wyprzedaż
Opis

Przecena z 14.990 PLN!


 

Prosty, podstawowy, wysoce muzyczny. Bez poświęcania jakości, urządzenie wyprodukowane na 20. urodziny firmy ESOTERIC, SA-10 zapewnia opatentowane technologie i najwyższe osiągi.


 Zobacz katalog: PDF wersja en


Mechanizm VOSP

Mechanizm VOSP (Vertically-aligned Optical Stability Platform) wyposażony jest w specjalnie opracowany zespół soczewki laserowej zamontowanej na trzpieniu. Ten system soczewki jest również używany przez firmę ESOTERIC w transportach P-01 i P-03. Ta konstrukcja głowicy zapewnia, że oś optyczna lasera znajduje się zawsze w centrum ścieżki danych w celu zapewnienia najwyższej dokładności odczytu danych. Dzięki mechanizmowi VOSP nie jest potrzebna żadna korekcja błędu osi, ponieważ nie jest dopuszczane żadne jej odchylenie.

2-kanałowe dedykowane analogowe wyjście audio / Precyzyjne obrazowanie i głębsze pole dźwiękowe

Przetwornik C/A wyposażony jest w urządzenie DAC Cirrus Logic’s 24-bit / 192 kHz, model CS4398 w konfiguracji dual mono. Obiegi analogowego wyjścia audio są również opracowane w konfiguracji dual mono, tworząc wyjątkowo mocną separację kanałów. Ta koncepcja dedykowanego obiegu dwukanałowego przyczynia się do precyzyjnego obrazowania, wyjątkowej szczegółowości i głębszego pola dźwiękowego SA-10.

Bogate i szybkie możliwości zasilania

Duży transformator toroidalny posiada duże możliwości zasilania. Zapewnia to moc prądu elektrycznego do bardzo szybkiego napędzania mechanizmu i obiegów audio bez tworzenia szumu transformatora lub niepożądanego zniekształcenia ścieżki sygnału.

Bardzo stabilny centralnie zamontowany mechanizm napędu

Mechanizm napędu płyty jest zamontowany w centrum chassis a chassis jest wsparty na trzech metalowych nóżkach, aby utworzyć optymalnie stabilną platformę.

Smukły pilot zdalnego sterowania z podświetlanymi przyciskami

Aluminiowa obudowa pilota o umiarkowanej masie dopasowana jest doskonale do twoich dłoni. Przyciski są podświetlane ułatwiając używanie w słabo lub nieoświetlonych pomieszczeniach.

Galeria