O firmie

Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

Jaki jest nasz salon?

> Ponad 30 lat doświadczenia i nieprzerwanego działania w branży audio i video. Ogromne doświadczenie i wiedza.
> Duży salon stacjonarny ze sprzętem na półkach gotowym do odsłuchu i zakupu. Mnóstwo marek i ogromny wybór, w tym wiele urządzeń polskich producentów.
> Szeroki wachlarz produktów od popularnych w niskich cenach, po wysokiej klasy rzadki sprzęt high-endowy.
> Szacunek do klienta i wspólne poszukiwanie urządzeń najlepiej dopasowanych do potrzeb klienta i spełniających kryteria budżetowe.


Naszym atutem jest ogromny wybór urządzeń dostępny od ręki z półki.

U nas kupisz to, czego szukasz, ponieważ jest w czym wybierać. 

Firma Hi-Fi Studio Karol Zieleźnik istnieje w Bielsku-Białej od 1991 roku i powstałą dzięki zapałowi i pasji dwóch zapaleńców i miłośników dobrego muzyki i brzmienia – jeden był akustykiem i właścicielem sklepu z płytami kompaktowymi, a drugi prowadził studio nagrań. Nieprzerwane długoletnie działanie pozwoliło na pogłębianie wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń, zarówno w sprzęcie do użytku domowego, jak i profesjonalnego – nagłośnienia budynków, hal, hoteli itp.

Odznaczamy się niekonwencjonalnym sposobem obsługi klienta i prezentacji sprzętu. Każdy klient jest uważnie wysłuchiwany, by uczciwie pomóc dobrać taki sprzęt, z którego będzie w pełni usatysfakcjonowany. Przyzwyczailiśmy się do roli firmy, która swoimi pomysłami inspiruje i pozwala klientom na sprecyzowanie własnych potrzeb.

Karol Zieleźnik

Prowadzimy wyłączną dystrybucję na terenie Polski produktów marek:

Jesteśmy inicjatorem powołania grupy pod nazwą Polski Klaster Audio,
skupiającej polskich producentów sprzętu związanego z rynkiem audio.

Posiadamy status autoryzowanego dealera poniższych marek, co oznacza, że u nas można zamówić dowolne urządzenie z aktualnej oferty danego producenta: