30-lecie Hi-Fi Studio: Dni Otwarte Mark Levinson, Revel, JBL - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

14 czerwca, 2021

30-lecie Hi-Fi Studio: Dni Otwarte Mark Levinson, Revel, JBL

14 czerwca, 2021

mark-levinson-dni-otwarte_www.jpg
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!
Przez cały rok 2021 świętujemy 30-lecie działalności naszego salonu Hi-Fi Studio w Bielsku-Białej. Tym razem zapraszamy na Dni Otwarte z markami: Mark Levinson, Revel i JBL.

Które wydarzenie muzyczne w ostatnich latach najmocniej kojarzy się z Bielskiem-Białą? Na pewno jest nim Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa, uznany wielokrotnie za najlepszy festiwal jazzowy w Polsce. Gra w naszym mieście nieprzerwanie od ponad 20 lat. A my „gramy” w Bielsku-Białej już od 30 lat. W tym roku jesteśmy oficjalnym parterem festiwalu i wspólnie cieszymy się muzyką. Zwieńczeniem wspólnego grania będzie spotkanie z Piotrem Damasiewiczem w naszym salonie na kilka godzin przed jego koncertem w ramach Zadymki Jazzowej.

Zanim jednak to nastąpi, najpierw zapraszamy na Dni Otwarte z markami Mark Levinson, Revel i JBL. Prezentować je będziemy w tygodniu festiwalowym, czyli od 21  do 26 czerwca 2021 w naszym salonie przy ulicy Cieszyńskiej 86 w Bielsku-Białej. Pokażemy dwa systemy, oba złożone z elektroniki Mark Levinson. Pierwszy z nich zasili kolumny głośnikowe Revel, a drugi JBL. Oto systemy:
  • MarkLevinson NO 5206
  • MarkLevinson NO 5302
  • MarkLevinson NO 5105MC
  • Revel Ultima Studio 2

 

  • MarkLevinson NO 5805
  • MarkLevinson NO 5101
  • JBL L100 Classic
Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku (21-25 czerwca) od 10:00 do 18:00. A w sobotę 26 czerwca będzie miał miejsce wspomniany finał Dni Otwartych – spotkanie z muzykiem Piotrem Damasiewiczem – o tym wydarzeniu napiszemy w osobnym komunikacie.
Wstęp wolny. Obowiązują aktualne na dany moment reguły bezpieczeństwa związane z pandemią COVID-19.
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!