Acoustique Quality – prezentacja na 25-lecie - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

5 listopada, 2018

Acoustique Quality – prezentacja na 25-lecie

5 listopada, 2018

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Przez tydzień, tj. do 13 listopada 2018 będziemy prezentować na dużej sali odsłuchowej kolumny głośnikowe AQ Passion Line 25

Acoustique Quality – firma

Aqoustique Quality to czeski producent z 25-letnią historią. Fabryka mieści się w miejscowości Litovel koło Ołomuńca. W naszym kraju marka ta jest raczej znana umiarkowanie, co oznacza, że bardzo wiele osób o tym producencie nie słyszała nigdy. Tymczasem wystarczy popatrzeć na poniższe zdjęcia, by przekonać się jak duże to przedsiębiorstwo, działające z rozmachem. Oprócz własnej produkcji, firma posiada wiele marek pod swoimi skrzydłami zajmując się ich dystrybucją.

Acoustique Quality - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

Acoustique Quality - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała Acoustique Quality - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała Acoustique Quality - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

AQ Passion 25 – podłogowe kolumny głośnikowe

W naszym salonie znajdziecie kilka modeli kolumn głośnikowych dostępnych od ręki, a dowolne inne są do osiągnięcia na zamówienie (nasza oferta Acoustique Quality – kliknij tutaj).

Tymczasem chcemy zaprezentować nowe głośniki, których nie znajdziecie jeszcze nawet na stronie producenta, czyli model Passion Line 25.

Moon ACE – zaawansowany wzmacniacz i odtwarzacz audio stereo all-in-one

Za źródło dźwięku odpowiedzialny jest także zupełnie nowy produkt – tak zwane urządzenie „all-in-one”, czyli odtwarzacz strumieniowy z wbudowanym wzmacniaczem – Moon ACE. Krótko mówiąc, poza jednym elementem nie potrzeba niczego innego, oprócz kolumn i kabli, by cieszyć się muzyką na bardzo dobrym poziomie graną czy to z serwisów strumieniowych z internetu, czy z plików. Ilość obsługiwanych formatów jest imponująca: AAC, AIFF, ALAC, DFF, DSF, FLAC, MP3, OGG, WAV oraz WMA. Więcej o formatach plików można dowiedzieć się z naszego poradnika – zestawienie formatów plików audio.

Zapraszamy na odsłuchy!

 

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!