dARTS – zaawansowany system kina domowego - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

12 września, 2017

dARTS – zaawansowany system kina domowego

12 września, 2017

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Mieliśmy okazję zapoznać się z systemem kina domowego dARTS (Digital Audio Reference Theater System) firmy Phase Technology. W ciągu kilku miesięcy system będzie w naszej ofercie.

System spełnia wymogi standardów: DTS:X®, Dolby Atmos®. W ofercie są systemy 5.1 oraz 7.1 z dedykowaną  16-kanałową końcówką mocy (125 W przy 8 omach i 250 W przy 4 omach RMS na kanał). Kino domowe DARTS to obecnie jeden z najlepszych systemów nagłośnienia na rynku. 

Salon Hi-Fi Studio będzie jednym z zaledwie kilku salonów w Polsce posiadających system w ofercie.

Aktualnie do dyspozycji są następujące systemy:

  • Prezentowany w naszym salonie Darts 535 do pomieszczeń o kubaturze do 225 m3
  • Darts 660 do pomieszczeń o kubaturze do 510 m3

Broszura informacyjna: pobierz PDF


Specjalnie zaprojektowane zestawy głośnikowe, wchodzące wraz ze wzmacniaczem DP4000 w skład systemu 535 Custom Box, mają malowane na czarno obudowy i przeznaczone są do umieszczenia w szafkach lub do ukrycia za przejrzystymi akustycznie ekranami projekcyjnymi. Obudowy konstruowane na zamówienie w najlepszej stolarni pozwalają na dopasowanie ich do miejsc montażu o najrozmaitszych kształtach. Te zestawy głośnikowe są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą mieć pokój z „niewidzialnymi” głośnikami i którzy nie mają ochoty na wycinanie otworów w ścianach.
System 535 Custom Box zapewnia natężenie dźwięku na poziomie 105 dB (referencyjny poziom standardu THX) w pomieszczeniach o kubaturze do 226 m³. W przetwornikach zestawów głośnikowych wykorzystano dwa opatentowane rozwiązania firmy PhaseTech: specjalnie zaprojektowane miękkie kopułki wysokotonowe (o średnicy 25 i 29 mm) oraz 13-centymetrowe przetworniki niskotonowe z kompozytowymi, trójwarstwowymi membranami (włókno szklane / polimer Nomex w kształcie plastra miodu / włókno szklane 3LC). Subwoofer wyposażono w 30-centymetrowy przetwornik polipropylenowy z zawieszeniem z kauczuku akrylonitrylo-butadlenowego (NBR) oraz odpowiednio dopasowaną membranę bierną.

System zapewnia doskonały dźwięk, a nasz salon oferuje kompleksową obsługę – instalacje, projektory, odtwarzacze blu-ray, serwery, procesory itp., czyli pełne rozwiązanie dopasowane do potrzeb klienta. Zapraszamy!

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!