EGG-SHELL i DALI – zestaw stereo do 30.000 zł - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

30 października, 2017

EGG-SHELL i DALI – zestaw stereo do 30.000 zł

30 października, 2017

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Dla szukających zestawu stereo do 30.000 zł mamy propozycję złożoną z polskiego wzmacniacza EGG-SHELL firmy Encore Seven oraz duńskich kolumn głośnikowych DALI.

Zapraszamy do poznania bardzo dobrego brzmienia i równie świetnego wyglądu polsko-duńskiego zestawu stereo. Dobrą wartość odtwarzanego dźwięku i nietuzinkowego wyglądu otrzymujemy za niespełna 30.000 zł.

Wzmacniacz EGG-SHELL Prestige 15WS MK2 to integra lampowa oparta o lampy mocy EL34 (po dwie na kanał). DALI Rubicon 6 to kolumny podłogowe z dwoma głośnikami basowymi wielkości 6,5 cala oraz hybrydowym patentem w obszarze przetworników wysokotonowych złożonych z klasycznego głośnika w formie kopułki i przetwornika wstęgowego.

W głośnikach użyto membrany z włókna drzewnego, co zapewnia lekką, sztywną i losowo nierówną membranę. Umożliwia to łatwe poruszanie się, nawet ruchami tłokowymi oraz znacznie redukuje możliwość powstawania rezonansu powierzchniowego. Rozdzielenie głośników średnio i niskotonowych do osobnych komór umożliwia niezależne strojenie każdego głośnika do jego konkretnego zakresu częstotliwości, w celu maksymalizacji mocy kolumny.

Rubicon 6 jest w stanie dostarczyć więcej fizycznego basu wypełniającego większą przestrzeń, zwłaszcza dzięki głośnikom niskotonowym. Głośniki niskotonowe doskonale współpracują ze sobą poruszając znacznie większą objętość powietrza i docierają jeszcze dalej do wnętrza obszaru głębokich basów.

Dzięki tym rozwiązaniom wzmacniacz lampowy o mocy 15 W na kanał bardzo dobrze radzi sobie z Dali Rubicon 6 (88,5 dB skuteczności) oferując mocny dźwięk. System nie boi się nawet mocnego rocka. Zadowolony będzie zarówno miłośnik muzyki klasycznej, akustycznej czy jazzowej za sprawą lampowego charakteru z piękną średnicą, jak i osoby preferujące uderzenie dźwięku.

Zestaw dobrany w kolorze bordowym prezentuje się elegancko (kolumny – struktura drewna, wzmacniacz – samochodowy metalic).

 

 

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!