Narodziny Dream Reference #003 - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

8 listopada, 2017

Narodziny Dream Reference #003

8 listopada, 2017

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Zalążek powstania trzeciego systemu marzeń w ramach Polskiego Klastra Audio, czyli próba generalna przed pokazami Audio Video Show 2017 w Warszawie.

Polski Klaster Audio, który powołaliśmy do życia skupia wokół siebie polskich producentów sprzętu audio. Ale nie jest to luźne towarzystwo dyskusyjne, lecz grupa z głębszym celem działania – jest nim współpraca, która owocuje wspólną promocją, ale też powstawaniem całych zestawów audio stereo, zbudowanych z dobrze dobranych komponentów, tak pod względem dopasowania brzmieniowego, jak i wizualnego. W taki sposób powstały Dream Reference #001  i Dream Reference #002 prezentowane na Audio Show w 2016 roku.

Członkowie Polskiego Klastra Audio, reprezentujący firmy: Elins Audio, Encore Seven (Egg-Shell), J.Sikora, Yayuma oraz salon Hi-Fi Studio

 

Aktualnie Polski Klaster Audio przygotowuje się do wystawy Audio Video Show w Warszawie. Zaprezentowane zostaną dwa systemy w pokojach 314 i 316 w hotelu Radisson Blu Sobieski. W jednym będzie grał system złożony z samych nowości: Nowy model wzmacniacza Egg-Shell z serii Classic, kolumny głośnikowe Nortes firmy Avcon, całkowicie od podstaw zaprojektowany i zbudowany gramofon Shape Of Sound oraz odświeżone okablowanie Audiomica Laboratory.

Drugi pokój będzie prezentował topowe produkty Klastra: gramofon Janusza Sikory, wzmacniacze tranzystorowe Elins Audio (pre + monobloki) wsparte przez phono stage Egg-Shell, innowacyjny procesor dźwięku Yayuma, okablowanie Audiomica Laboratory oraz po raz pierwszy z Klastrem – kolumny głośnikowe Zeta Zero. Firma VAP w obu pokojach pokaże swoje stoliki, a Avcon dodatkowo zadba o akustykę pomieszczeń strojąc je swoimi panelami akustycznymi. Tym samym zdradzamy kolejną nowość – wejście do Klastra marki Zeta Zero.

3 listopada w naszym salonie odbyła się próba generalna topowego systemu. I jest to jednocześnie zapowiedź powstania kolejnego zgranego zestawu audio oferowanego przez Klaster, tym razem dla najbardziej wymagających klientów. Cena prezentowanego systemu referencyjnego to około 300.000 zł.

Warto dodać, że na obu zestawach Pan Marcin Bąkiewicz, Dyrektor Muzyczny ANtyradia, będzie prezentował gorące nowości winylowe takie jak „Carry Fire” Roberta Planta, Stevena Wilsona „To The Bone” czy Mike’a Oldfielda „Return To Ommadawn”.

 

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!