Polskie produkty na Audio Show 2018 – Polski Klaster Audio - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

26 listopada, 2018

Polskie produkty na Audio Show 2018 – Polski Klaster Audio

26 listopada, 2018

polski-klaster-audio_avs-2018__01.jpg
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Audio Video Show 2018 już za nami. Znów podobno padły jakieś rekordy wynajętych powierzchni. Polskich produktów na Audio Show było bardzo dużo. W kilku kolejnych relacjach pokażemy jak to wyglądało. Zaczynamy od naszych pokoi.

Jak wspominaliśmy na fanpejdżu (zachęcamy do obserwowania – kliknij tutaj), nasz salon miał swój udział w pokazach za sprawą okablowania Black Rhodium z naszej dystrybucji oraz prezentacji polskich produktów Polskiego Klastra Audio.

Kable Black Rhodium z powodzeniem wspomogły systemy w czterech pokojach: firmy Struss, Suport (importer prezentujący system złożony Marka Levinsona i JBL-a), elinsAudio z Acoustique Quality oraz zestaw salonu Delta Audio. W zależności od konfiguracji do systemów wpięte były interkonekty i kable głośnikowe, lecz najczęściej wykorzystywanym był kabel zasilający Hercules.

Polski Klaster Audio prezentował się w pokojach 316 i 318 w Hotelu Radisson Blu Sobieski. We wspólnych prezentacjach wzięła udział większość członków Klastra (alfabetycznie):

  1. Okablowanie Audiomica Laboratory
  2. Kolumny głośnikowe Avcon i panele akustyczne
  3. Kolumny głośnikowe Ciarry
  4. Wzmacniacze lampowe EGG-SHELL (firmy Encore Seven)
  5. Wzmacniacze elinsAudio
  6. Gramofon Shape of Sound
  7. Stoliki firmy VAP (Voltec Audio Product)

A gościnnie udział wzięły kolejne polskie firmy – Alpin Line (stoliki) oraz RT Project (DAC). Pozostali członkowie wystawiali się indywidualnie na Stadionie: hORNS (tubowe kolumny głośnikowe), J.Sikora (gramofony), Zeta Zero (zestawy).

Oba pokoje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Niektóre osoby powracały, by kilkukrotnie posłuchać brzmienia prezentowanych systemów, co świadczy o udanym zestrojeniu systemów.

 

Pokój 316: źródło cyfrowe z komputera przez DAC RT Project. Wzmacniacze lampowy EGG-SHELL – nowość model TanQ oraz Prestige PP18.1. Kolumny głośnikowe Ciarry KG-5040 i nowość KG-4030. Okablowanie Audiomica Laboratory linii Ultra Reference. Stoliki VAP.

 

Pokój 318: źródło analogowe – gramofon dwuramienny Shape of Sound, wzmacnaicze elinsAudio, w tym nowość – phono stage. Kolumny Avcon Nortes. Okablowanie Audiomica Laboratory i stoliki Alpin Line.

 

O wszystkie elementy systemów można pytać w naszym salonie

 

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!