Popremierowa prezentacja CIARRY i EGG-SHELL - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

10 grudnia, 2018

Popremierowa prezentacja CIARRY i EGG-SHELL

10 grudnia, 2018

ciarry_egg-shell.jpg
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Zapraszamy na popremierowe odsłuchy urządzeń polskich produktów CIARRY KG-4030 i EGG-SHELL TanQ. Otwarte odgrody i wzmacniacz lampowy klasa A.

Podczas Audio Video Show (zobacz naszą relację tutaj) polskie firmy zrzeszone w Polskim Klastrze Audio zaprezentowały swoje premierowe produkty – kolumny głośnikowe CIARRY KG-4030 i wzmacniacz lampowy EGG-SHELL TanQ. Zapraszamy na odsłuchy do naszego salonu Hi-Fi Studio Bielsko-Biała przy ulicy Cieszyńskiej 86.


 

Czas prezentacji: 10-15 grudnia 2018

poniedziałek – piątek: 10:00-18:00 | sobot:a 10:00-14:00

 


 

 

CIARRY KG-4030 to mniejsza wersja flagowych kolumn polskiego producenta CIARRY. Jest to konstrukcja otwarta, trójdrożna, w któej zastosowano cztery głośniki: 2 x 12 cali – basowy, 1 x 5,5 cali – średniotonowy oraz 1 x wstęga – wysokotonowy. Kolumny potrafią zaskoczyć nawet doświadczonych audiofilów. W średniej wielkości i większych pomieszczeniach czują się niezwykle dobrze i grają z niebywałą naturalnością i dynamicznie KG-4030 zaliczają się do kolumn bardzo uniwersalnych. Zarówno wielbiciele składów jazzowych, wokali jak i osoby pragnące posłuchać czegoś mocniejszego np. w postaci dynamicznego rocka, mogą z powodzeniem zaufać temu modelowi. Nie będą też narzekać sympatycy muzyki klasycznej. Na szczególną uwagę zasługuje sposób budowania sceny, który wyraźnie podkreśla głębie. Duża rozdzielczość powoduje precyzyjną lokalizację poszczególnych instrumentów. Gdy muzyka gra, kolumny jako źródło dźwięku przestają istnieć.

EGG-SHELL TanQ to zintegrowany wzmacniacz lampowy w konstrukcji single-ended, bazujący na lampach mocy KT88, goszczący w najwyższej klasie A. Obecnie jest to topowa konstrukcja w ofercie producenta – firmy Encore Seven. Urządzenie zostało dopracowane w każdym elemencie. Jego pierwowzór był pokazywany już podczas Audio Show w 2015 roku. Obudowa wykonana z aluminium, lampa nixie wskazująca aktualnie wybrane źródło wejściowe i znana już wszystkim „magiczna kula”, czyli sferyczny pilot głośności EGG-SHELL Prestige RCX oddają użytkownikowi wszystko to, co najlepsze z pomysłów Encore Seven. Na wskroś analogowe urządzenie dedykowane do muzyki jazzowej, klasycznej, world music i podobnych gatunków, gdzie liczy się prawdziwość wokali i instrumentów oraz przestrzeń i oddech.

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!