Raidho Acoustics i Scansonic HD – Lars Møller w B-B - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

30 września, 2022

Raidho Acoustics i Scansonic HD – Lars Møller w B-B

30 września, 2022

raidho_w_hifi_studio.webp
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Tylko cztery miejsca w Polsce odwiedzi Lars Møller, reprezentujący obie duńskie marki kolumn głośnikowych. 5 października zawita do naszego salonu.

Roadshow to jak turné artysty po kraju. W tym przypadku bohaterem „trasy koncertowej” są dwie duńskie marki – Raidho Acoustics i Scansonic HD, a prowadzącym spotkania Lars Møller. Obserwatorzy rynku hi-fi mogą kojarzyć Larsa z jego ponad 15-letniego zaangażowania we współpracę z marką Dali, gdzie piastował funkcję menadżera eksportu. Jego obecność podczas polskich prezentacji Raidho i Scansonic HD będzie idealną okazją do spotkań i pozyskania interesujących informacji.

Uaktualnienie po spotkaniu – galeria

Prezentacja skupiła się głównie na produktach wyższej klasy Raidho Acoustics. A niespodzianką dla gości była możliwość zobaczenia i posłuchania absolutnie niezwykłego wzmacniacza mocy – Gryphon Mephisto. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji oraz za obecność, w tym przede wszystkim Larsowi Møllerowi i wszystkim gościom. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i rozmowy o muzyce i audio przy brzmieniu najwyższej próby. Po raz kolejny w naszym salonie gościł sprzęt z najwyższej światowej półki. W ten sposób Hi-Fi Studio Salon Audio Bielsko-Biała staje się mocnym punktem na mapie, a nade wszystko unikalnym miejscem w kraju do tego typu prezentacji i spotkań z ważnymi ludźmi świata audio czy twórców muzycznych (jak to miało miejsce w przypadku niedawnego spotkania z Apostolisem Anthimosem).

Galeria ze spotkania

Foto: Krzysztof Grabowski | mpc.gallery

Zapowiedź

Zapraszamy w środę 5 października 2022 w godzinach od 12:00 do 18:00 do Hi-Fi Studio, ul. Cieszyńska 86 w Bielsku-Białej. Organizator i jednocześnie przedstawiciel w Polsce obu marek, firma Horn Distribution, zaprezentuje szeroką gamę kolumn głośnikowych, od tych na każdą kieszeń po najdroższe zestawy dla najbardziej wymagających.

 

Pokażemy i zagramy na następujących modelach kolumn:

  • Raidho z topowej serii: TD1.2, TD2.2 i TD3.8
  • Scansonic HD: L14, M40 i MB5 B

W ten sposób przekrojowo przedstawione zostaną rozwiązania akustyczne i możliwości soniczne obu marek.

ZAPRASZAMY!

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!