Spotkanie z marką T+A. Warsztaty, prezentacje, odsłuchy - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

16 maja, 2024

Spotkanie z marką T+A. Warsztaty, prezentacje, odsłuchy

16 maja, 2024

tplusa_banner_hd-1600x900.webp
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Zapraszamy do naszego salonu do Bielska-Białej w dniach 24-25 maja 2024 na Dni Otwarte z marką T+A

Niemiecka jakość: marka T+A HiFi

Miłośników wysokiej klasy urządzeń Hi-Fi zapraszamy na prezentację sprzętu jednego z najbardziej uznanych niemieckich producentów. Firma T+A tak pisze o sobie:
Jesteśmy firmą rodzinną, zarządzaną przez jej właścicieli. Jeśli postawimy sobie pytanie: dlaczego sprzęt T+A jest tak wyjątkowy? Odpowiedź znajdziemy wówczas w następującej sytuacji: dajemy sobie swobodę realizacji naszych przekonań; skupić się na dekadach, a nie tylko na kolejnym kwartale. To właśnie ta niezależność działania pozwala nam realizować cele długoterminowe. Na przykład opracowanie pierwszego urządzenia z naszej serii HV zajęło nam trzy lata i okazało się ono doskonałe. Założyciel naszej firmy kocha muzykę i technologię, wierzy w naukę i prawa fizyki i zawsze starał się przesuwać te granice tak daleko, jak to możliwe; każde urządzenie T+A zawiera te przekonania. Wartości te pozostaną naszymi towarzyszami przez przyszłe pokolenia.
Jednocześnie zasady naszej rodzinnej firmy znajdują odzwierciedlenie także w naszym wsparciu dla przyszłego pokolenia. Nawiązaliśmy bliskie powiązania z wydziałami uniwersyteckimi w sieci TU 9 (sojuszu dziewięciu wiodących uczelni technicznych w Niemczech) poprzez udział w Deutschlandstipendium (niemiecki program sponsoringowy). Wspieramy m.in. uzdolnioną młodzież studiującą na kierunkach elektrotechnika, fizyka, informatyka i marketing, a także oferujemy możliwości kariery i awansu w naszych działach technicznych. Nasza ścisła współpraca naukowa z tymi uczelniami technicznymi stanowi aktywny wkład w rozwój Niemiec jako centrum nauki, a jednocześnie korzystamy z najnowszych pomysłów naukowych.

Dni Otwarte T+A

Przy dobrej kawie będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki z referencyjnych urządzeń serii HV z kolumnami Solitaire®. Zaprezentujemy również oszałamiający w swojej klasie DAC200, który został doceniony przez wielu na całym świecie. Znajdzie się także coś dla miłośników słuchawek – stworzymy możliwość poznania słuchawek Solitaire®.

Co, gdzie, kiedy

  • Co: Dni Otwarte z marką T+A, warsztaty, odsłuchy, prezentacje
  • Gdzie: Hi-Fi Studio, ul. Cieszyńska 86, Bielsko-Biała
  • Kiedy: 24 maja 2024, g. 16:00 – spotkanie z osobą, która opowie o firmie, ludziach i o filozofii T+A | 25 maja  2025, g. 10:00 – 14:00 – czas na odsłuchy.


UPDATE po spotkaniu

Poniżej galeria ze spotkania. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas w piątek oraz w sobotę. Było Was naprawdę dużo, co nas cieszy i daje motywację do kolejnych, podobnych prezentacji sprzętowo-muzycznych, z których, mamy nadzieję, nasi goście wynoszą dla siebie coś dobrego.

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!