Black Rhodium Operetta – odmłodzony i tańszy kabel sygnałowy - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

8 kwietnia, 2019

Black Rhodium Operetta – odmłodzony i tańszy kabel sygnałowy

8 kwietnia, 2019

black-rhodium_operetta__14-1600x1066.jpg
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Black Rhodium Operetta to na nowo zaprojektowany kabel będący następcą udanej Opery. Uproszczony projekt oferuje wysoką jakość dźwięku przy niższej cenie.

Operetta – cechy wyróżniające

Operetta to specjalny produkt z uwagi na zastosowanie przewodów ze srebra o czystości 99,99%, a wszystko w celu przenoszenia bardzo złożonych sygnałów elektrycznych, które zamieniają się w ulubioną muzykę. Kabel jest ekranowany gęstym oplotem miedzianym, aby chronić sygnał przed zewnętrznymi zakłóceniami. Ręczne wykończenie w fabryce w Derby w UK jest dumą Black Rhodium, dotyczącą także tej nowej Operetty.

Specjalna izolacja z PTFE (polytetrafluoroetylen) o niskiej absorpcji dielektrycznej zabezpieczająca przed zniekształceniami

Przewód wykonany z czystego srebra (99,99%) jest chroniony kombinacją izolacji PTFE i przestrzenią powietrza, co minimalizuje niepożądane efekty, jakie na dźwięk mają wszelkie zakłócenia. W tym przypadku chodzi zminimalizowanie efektu magazynowania energii w przewodniku, która mogłaby być oddawana z powrotem do sygnału z przesunięciem czasowym, wprowadzając zakłócenia.

Specyfikacja kabla Black Rhodium Operetta

  • Przewód z czystego srebra 99,99%
  • Ekranowanie posrebrzaną miedzią
  • Podwójna izolacja – materiał polytetrafluoroetylen i przestrzeń powietrza
  • Średnica zewnętrzna: 5,7 mm
  • Kabel produkowany ręcznie w Wielkiej Brytanii

Dostępne długości i ceny

  • Operetta stereo RCA 1 m
  • Operetta stereo RCA 1,5 m

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!