Harman / Kardon – nowa seria Citation - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

22 lipca, 2019

Harman / Kardon – nowa seria Citation

22 lipca, 2019

citation_.jpg
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Nowa seria Citation od Harman / Kardon składa się z głośników bezprzewodowych, wykonanych starannie z najlepszych materiałów, w tym wysokiej klasy mieszanej wełny.

Serię tworzą:


Czyli od pojedynczych małych głośników bezprzewodowych, przez subwoofer i listwę soundbar, po pełnoprawne podłogowe kolumny stereo, również bezprzewodowe. Całkowicie bezprzewodowy system pozwala na komunikowanie się poszczególnych elementów ze sobą i sprawne zarządzanie nimi w aplikacji Google Home (wbudowany Chromecast), a nawet wydawanie poleceń głosowych, dzięki wbudowanemu kontrolerowi Google Asystant. Tak więc możemy sobie wyobrazić odtwarzanie tej samej muzyki w dowolnym pomieszczeniu w domu lub wydzielenie stref, w których będziemy słuchać innej muzyki, a wszystkim wygodnie sterować z aplikacji mobilnej telefonu lub tabletu. Oczywiście jest możliwość, na tej samej zasadzie, zbudowania w jednym pomieszczeniu pełnoprawnego systemu kina domowego 5.1.

System charakteryzuje się łatwą konfiguracją przez bluetooth. Głośniki posiadają kolorowe wyświetlacze, by sterować najbardziej potrzebnymi funkcjami. Wśród obsługiwanych formatów audio znajdziemy wszystko, co potrzeba: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), FLAC, Opus.

Wchodząca właśnie na polski rynek seria głośników Harman Kardon Citation to idealna aranżacja audio do salonu, nie tylko pod względem brzmienia, ale i designu. Doskonały system kina domowego stworzyć można z wykorzystaniem kolumn Harman Kardon Citation Tower w połączeniu z głośnikami Harman Kardon Citation Surround, soundbarem Harman Kardon Citation Bar oraz subwooferem Harman Kardon Citation Sub. Dzięki takiemu zestawowi uzyskamy potężny dźwięk kina domowego, jak i stereo. Wszystkie głośniki serii Citation to produkty najwyższej klasy. Łączą w sobie innowacyjność w domowej rozrywce audio z wyrafinowanym i pięknym wzornictwem. Wysokiej jakości wełna mieszana wykonana przez markę Kvadrat jest odporna na zabrudzenia i ogień. Wbudowany Asystent Google umożliwia wygodne sterowanie głosem w bezprzewodowym domowym systemie nagłośnienia. Głosu używać można, aby uzyskać odpowiedzi na zadane pytania, odtwarzać muzykę, organizować swój dzień, cieszyć się rozrywką i sterować inteligentnym domem. Ponadto wbudowany Chromecast umożliwia słuchanie ulubionych treści audio, radia internetowego oraz podcastów w wysokiej rozdzielczości. Dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania dla nowych funkcji i usług proponowane opcje muzyczne i głosowe będą zawsze aktualne i najlepsze. Szczególnie okazale prezentują się inteligentne kolumny hi-fi Harman Kardon Citation Tower. Zapewniają wyrafinowany wygląd i dźwięk o koncertowej jakości. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa i prywatności mikrofony głośnika można wyłączyć. Wielokolorowe wskaźniki LED informują o aktualnym statusie mikrofonów, a kolorowy ekran dotykowy LCD umożliwia proste zarządzanie i korzystanie z kolumn, które dostępne są w kolorze czarnym i szarym. Seria Harman Kardon Citation, odkąd się pojawiła, zbiera kolejne laury w dziedzinie designu i technologii. Wśród nich warto wymienić te najbardziej znane: iF Design Award, Red Dot Award czy EISA. To tylko kolejny dowód na to, że produkty Harman Kardon to klasa sama w sobie i rozwiązania premium pod każdym względem.

Bartłomiej Kaziród, Product Manager, Harman Kardon

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!