Włoski amplituner sieciowy Gold Note: audiofilski lifestyle - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

25 października, 2018

Włoski amplituner sieciowy Gold Note: audiofilski lifestyle

25 października, 2018

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Model IS-1000 to flagowy produkt włoskiej firmy Gold Note, która szczyci się ręczną produkcją na najwyższym poziomie. Posiada w ofercie gramofony, wzmacniacze, urządzenia sieciowe i kolumny głośnikowe.

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

Gold Note Polska

Gold Note IS-1000 w skrócie

Gold Note IS-1000 to kompletny, high-endowy system stereo umieszczony w pięknej, aluminiowej obudowie dopracowanej w każdym calu – tak wzorniczo, jak i pod względem jakości wykonania. Jest to urządzenie typu „all-in-one”, wyposażone w najbardziej rozwinięte technologie i komponenty. Przy tym odbiega od stereotypu tego rodzaju urządzeń, które zwykle nie są kojarzone z najwyższą jakością dźwięku. Gold Note IS-1000 to prawdziwy audiofilski lifestyle.

Co oferuje Gold Note IS-1000?

W środku kryje się wzmacniacz klasy A/B, przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC, przetwornik cyfrowo-analogowy DAC i odtwarzacz strumieniowy zdolny obsłużyć wszelkie formaty, obsługiwany aplikacją Android lub iOS. Jednym słowem nowoczesne, kompletne źródło.

Gold Note all-in-one IS-1000

Cechy i parametry

Ponieważ nie warto przepisywać internetu, odsyłamy do strony polskiego dystrybutora Delta-Audio z Częstochowy, gdzie urządzenie opisane jest bardzo dokładnie – kliknij tutaj.

My ze swojej strony zachęcamy do osobistego poznania tego wyrafinowanego urządzenia. Robi na prawdę wrażenie wyglądem, minimalizmem, funkcjonalnością i oczywiście jakością dźwięku.

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!