432 EVO - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

432 EVO

Title:

Description:


432 EVO to prestiżowa marka serwerów muzycznych, ustanowiona w 2013 roku przez  spółkę-matkę Klinkt Beter, która z kolei powstała w 2008 roku. Firma ma bogate doświadczenie w dziedzinie konsultingu związanej z bezpieczeństwem systemów Linux oraz sieci, nabywane przez 20 lat pracy w środowiskach o najwyższym stopniu zabezpieczeń, takich jak instytucje finansowe. To właśnie połączenie wiedzy i pasji do high-endowego audio zaowocowało powstaniem marki 432 EVO.

432 EVO to pionierski serwer muzyczny, który rewolucjonizuje sposób odtwarzania muzyki cyfrowej. Dzięki innowacyjnemu podejściu, ich urządzenia potrafią nie tylko zapewnić idealne odwzorowanie dźwięku w trybie Bit Perfect, ale również przekształcać go na żywo w częstotliwość 432 Hz, co znacznie poprawia jakość brzmienia. Wyniki badań przeprowadzonych przez Marię Renold oraz inne autorytety wskazują, że aż 90% słuchaczy preferuje muzykę odtwarzaną przy tej właśnie częstotliwości.

Dzięki ich produktom, audiofile mają możliwość doświadczania muzyki w zupełnie nowy sposób, odkrywając subtelne niuanse i głębsze emocje, które są trudne do osiągnięcia przy standardowych ustawieniach. 432 EVO nie tylko dostarcza doskonałej jakości dźwięk, ale także otwiera nowe horyzonty dla pasjonatów muzyki, podnosząc standardy odtwarzania do nieosiągalnego dotąd poziomu doskonałości.