Furutech - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

Furutech

Title:

Description:


Furutech to Japońska firma założona w 1988 roku. Zajmuję projektowaniem oraz produkcją nietuzinkowych kabli audio i wideo. Produkują szeroką gamę najwyższej jakości złączy A/V OEM oraz innych części do transferu sygnału, w tym złącza zasilające, głośnikowe, IEC oraz specjalizowane gniazda odbiorcze Hyper Audio Quality.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych procesów technologicznych uzyskują oni przewodnik w formie jednorodnego kryształu. Wszystkie metalowe komponenty są poddawane procesowi dwuetapowego chłodzenia Alpha Cryogenic i procesowi demagnetyzacji obrączek podczas produkcji, co zapewnia najniższy poziom zniekształceń i hałasu, jaki jest możliwy do osiągnięcia.

“W Furutech wszyscy jesteśmy z pasją oddani osiągnięciu najwyższego standardu w kablach A/V klasy referencyjnej, częściach OEM i akcesoriach do audio domowego i samochodowego, gdzie Furutech ma bardzo silną pozycję. Naszą misją jest budowanie absolutnie najlepszych możliwych produktów, bez względu na wkład włożony w wysiłek, i oferowanie ich po cenie/wydajności, która głęboko satysfakcjonuje każdego nabywcę. Koncepcja Czystego Przesyłu Firmy Furutech poprawia każdy element przesyłu sygnału, począwszy od AC, aż po głośnik.”