PrimaLuna - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

PrimaLuna

Title:

Description:


PrimaLuna to holenderski producent wielokrotnie nagradzanego i docenianego przez audiofilów na całym świecie, doskonałego sprzętu hi-fi. Celem, który firma postawiła sobie od samego początku było dostarczenie najwyższej jakości produktów w jak najprzystępniejszych cenach.

Siłą napędową PrimaLuny jest jedna z najbystrzejszych i najbardziej kolorowych postaci audio, Herman van den Dungen, który starając się rozszerzyć sprzedaż w Stanach Zjednoczonych, nawiązał współpracę z Kevinem Dealem. Dynamiczny i high-endowy dystrybutor z wystarczającym kapitałem do importu produktów audio, który posiadał podobny bagaż bezcennych doświadczeń i dogłębną znajomość zalet i wad lampowych rozwiązań, stał się idealnym biznesowym partnerem. Obaj od razu to wykorzystali, dzieląc się filozofią dostarczania wyjątkowego, niezawodnego produktu w doskonałej cenie i pełnego serwisu posprzedażowego.

Znakomite wzmacniacze i odtwarzacze marki PrimaLuna produkowane są z ogromną dbałością o szczegóły, z użyciem komponentów i rozwiązań technologicznych spotykanych zazwyczaj jedynie w produktach dostępnych w o wiele wyższych przedziałach cenowych.

Firma została założona w 2003 roku i od razu w tym samym roku pierwsze seryjne produkty PrimaLuna, zintegrowane wzmacniacze ProLogue One i Two, trafiły na rynek europejski, natychmiast zdobywając najwyższe oceny od najbardziej cenionych recenzentów audio na kontynencie.