Synthesis - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

Synthesis

Title:

Description:


Synthesis Art in Music, założone przez Luigiego Lorenzona w 1992 roku, to dynamiczna firma, która nieustannie się rozwija.

Od pojawienia się pierwszych wzmacniaczy lampowych, zdobyli oni reputację na rynku hi-fi jako produktu niszowego w najszerszym i najbardziej pozytywnym sensie tego słowa.

Elektronicznie doskonałe i estetycznie innowacyjne, posiadają coś wyjątkowego, czego często brakuje w produktach hi-end: elegancję i styl.

Użycie lakierowanego drewna, zastosowane od początkowych projektów, sprawiło, że wzmacniacze Synthesis stały się natychmiast rozpoznawalne na całym świecie i doprowadziły do tego, że Synthesis stało się synonimem doskonałej jakości dźwięku i absolutnego stylu „Made in Italy”.

Do dziś wielu audiofili, choć kupiło inne wzmacniacze, nie chce się pozbyć swojego modelu NIMIS (15-watowy wzmacniacz lampowy, obecnie już nieprodukowany).

Ten wzmacniacz był przełomem w historii firmy, gdyż sprawił, że sława Synthesis rozprzestrzeniła się nie tylko we Włoszech, ale na całym świecie.