BANG & OLUFSEN

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

obraz

Historia firmy Bang & Olufsen sięga roku 1925, kiedy to dwóch przedsiębiorczych inżynierów, Peter Bang i Svend Olufsen, rozpoczęło swoją działalność w niewielkim mieście Struer, położonym na północno-zachodnim wybrzeżu Danii. To właśnie tam narodziła się międzynarodowa ikona stylu i globalny symbol doskonałości w dziedzinie audiowizualnych rozwiązań.

Przez ponad 90 lat Bang & Olufsen pozostaje liderem w projektowaniu, technologii i innowacjach w branży audio-wideo. Peter Bang i Svend Olufsen rozpoczęli swoją działalność, produkując skromne radia w 1925 roku. Pracując na strychu dworku Olufsena, obaj panowie marzyli o stworzeniu marki opartej na innowacyjności, jakości, wzornictwie i wydajności.

Credo firmy Bang & Olufsen to tworzenie produktów, które idealnie odpowiadają na oczekiwania klientów i wyróżniają się wyjątkowym wykończeniem. Ich urządzenia charakteryzują się intuicyjną obsługą i prostotą użytkowania zarówno w życiu codziennym w domowym zaciszu, jak i poza nim.