BOSE

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

obraz

“To najpotężniejsza siła na Ziemi. Od prawie 60 lat dokładamy wszelkich starań, aby udoskonalać to wyjątkowe zjawisko. Od czasu gdy założyciel firmy dr Amar Bose kupił zestaw stereo i pomyślał: „mogę to poprawić”, nieustannie staramy się osiągać coraz lepsze wyniki.”

Bose to renomowane amerykańskie przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji sprzętu audio. Firma zdobyła uznanie dzięki niezrównanej jakości swoich produktów oraz swojej obecności w prestiżowych miejscach na całym globie. Głośniki marki Bose można odnaleźć w różnych miejscach, począwszy od stadionów olimpijskich, poprzez teatry na Broadwayu, aż po Kaplicę Sykstyńską, a nawet pokłady wahadłowców kosmicznych. To potwierdza wyjątkowość i niekwestionowane renomy marki Bose, która od dawna stanowi symbol doskonałego brzmienia.