Duevel

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

obraz

<strong>Duevel </strong>to niemiecka marka, którą tworzy małżeństwo Markus i Anette Duevel. Markus jest inżynierem i konstruktorem, a Anette odpowiada za ostateczną formę wizualną kolumn. Od kiedy w 1997 roku zaprezentowali „Jupitera”, swoją pierwszą prototypową kolumnę głośnikową grającą przestrzennie, konsekwentnie rozwijają tą koncepcję. Obecnie firma posiada w ofercie 7 modeli, które na różny sposób realizują koncepcję dźwięku dookolnego.

Nietypowe podejście do konstruowania kolumn jest kluczem do sukcesu ich spójnego brzmienia, niesamowitej sceny dźwiękowej, którą kreują oraz łatwości adaptacyjnej w pomieszczeniach. Wszystkie modele mają wspólną cechę – emitują falę dźwiękową wokół własnej pionowej osi, rozpraszając ją w miarę możliwości równomiernie dookoła. Im dokładniej się to dzieje, ze względu na różne konstrukcje kolumn i użyte materiały, tym lepszy uzyskuje się efekt.

Oprócz przestrzennego dźwięku, kolumny charakteryzują się niezwykłym wyglądem. Design jest niepowtarzalny i tylko dla odważnych, a wykonanie na najwyższym poziomie.