Fyne Audio

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

obraz

<strong>Fyne Audio</strong> jest młodą szkocką marką (siedziba w Glasgow), specjalizującą się w produkcji kolumn głośnikowych. Tworzą ją jednak inżynierowie z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Są to osoby, które w przeszłości projektowały kolumny dla innych marek. Dlatego też firma z dużym sukcesem wdarła się na rynek, nie tylko rodzimy na Wyspach Brytyjskich.

Oferta firmy jest szeroka i dobrze wyceniona. Kolumny głośnikowe już od najniższej i najtańszej serii warte są uwagi, bo wyróżniają się zarówno brzmieniowo, jak i pod względem projektu plastycznego. Na szczycie oferty plasuje się linia F1, w środku znajdziemy serię F500, składającą się z czterech modeli: monitora, dwóch kolumn podłogowych i głośnika centralnego. W najtańszej serii Fyne Audio F300 mamy dwa modele podstawkowe, dwie kolumny wolnostojące i kolumnę centralną. Do kupienia są też subwoofery oznaczone jako seria F3.