Kimber Kable

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie 1–16 z 67 wyników

obraz

KIMBER KABLE to przediebiorstwo powstałe w roku 1979 w Stanach Zjednoczonych. Ich siedziba znajduję sie w Ogden/Utah. Zajmują się produkcją kabli audio/wideo do uzytku domowego. 

Główne linie produktów firmy Kimber Kable noszą nazwy Base, Ascent, Summit i Select. Seria Summit to przystępna cenowo, najwyższej klasy seria kabli Kimber. Natomiast seria Select to luksusowa, najwyższej klasy seria kabli Kimber. Kimber Kable produkuje również serię kabli do słuchawek i kabli USB o nazwie Axios. Firma oferuje także serię kabli Specialty, w której znajdują się kable do subwooferów oraz specjalne kable umożliwiające jednoczesne włączanie dwóch urządzeń. Linia produktów DIY firmy Kimber pozwala audiofilom samodzielnie montować kable za pomocą dostarczonych części. Firma produkuje także serię kabli o nazwie Classic. Są to oryginalne kable Kimber Kable, pierwsze kable zaprojektowane przez Raya Kimbera, dostosowane do współczesnych wymagań komponentów.