Nagaoka

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie jednego wyniku

obraz

Nagaoka Trading Co., Ltd., spółka powiązana, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju akcesoriów audio, w tym igieł i wkładek do płyt produkowanych przez firmę Nagaoka.

 

Firma Nagaoka została założona w 1940 roku w Japonii jako producent precyzyjnych części zegarowych. Od tego czasu doskonaliła swoją zdolność przetwarzania mikroelementów, dostarczając produkty o bezprecedensowej precyzji. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci Nagaoka stała się światowym liderem w produkcji igieł do płyt. Większość czołowych producentów wkładek gramofonowych na całym świecie korzysta z igieł Nagaoka. Dzięki własnemu laboratorium badawczemu Nagaoka eksperymentuje z nietypowymi materiałami w dziedzinie audio, tworząc serię produktów, która przewyższa konkurencję.