Opera

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

obraz

Firma Opera Loudspeakers została założona w 1989 roku, ale jej korzenie sięgają lat 80. i owocnej synergii między dwiema kulturami i dwoma pasjonatami audio – jednym włoskim i drugim angielskim.

 

Pierwszy głośnik noszący markę Opera nazywał się Caruso i był prekursorem serii nazwanej na cześć legendarnych głosów opery lirycznej. Wkrótce pojawiły się modele Callas, Operetta i Divina, zyskując entuzjastyczne uznanie na rozwiniętych rynkach audio na całym świecie. Głośniki Opera od razu stanowiły połączenie tradycyjnego włoskiego rzemiosła w produkcji obudów z najbardziej zaawansowaną technologią akustyczną.

 

Każdy głośnik Opera, niezależnie od swojej ceny, podąża za sprawdzoną filozofią projektowania, wykorzystując najwyższej jakości materiały i rygorystycznie przestrzegając podstawowych zasad akustyki.