Shure

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

obraz

<strong>Shure Radio Company</strong> została założona 25 kwietnia przez S.N. Shure jako jednoosobowa firma sprzedająca zestawy i komponenty do radia AM. Biuro pana Shure znajdowało się przy 19 South Wells Street w centrum Chicago.

Na przestrzeni wielu lat, sukces i reputacja marki <strong>Shure</strong> zostały określone przez stałe zaangażowanie w uzyskiwanie najlepszej jakości produktów. Firma słynie z mikrofonów i słuchawek (choć aktualnie produkuje także procesory dźwięku i całe systemy konferencyjne). Od 1925 roku muzycy oraz miłośnicy muzyki na całym świecie wybierają produkty Shure z przekonaniem, że otrzymują niezrównaną jakość dźwięku oraz znakomitą funkcjonalność. Już od ponad czterdziestu lat model Shure SM58 jest najbardziej popularnym mikrofonem wokalnym na całym świecie, który ceni się za jego naturalne brzmienie oraz legendarną trwałość.

W czasie II Wojny Światowej Shure stało się głównym dostawcą mikrofonów i słuchawek dla sił alianckich. Mikrofon T-17B był najczęściej używanym mikrofonem przez armię i marynarkę wojenną USA.

Ale Shure to znacznie więcej niż sama jakość produktów. Naszą pasją jest kreowanie takich widowisk, w których publiczność jest w pełni zaangażowana, zelektryzowana i zainspirowana wydarzeniami – widowisk, które pozwalają kształtować bieg historii. Shure był w momencie, gdy Elvis Presley wszedł do Sun Studio i kiedy JFK zapowiedział, że człowiek wyląduje na Księżycu. W tym czasie byliśmy już na największych światowych scenach, od Live Earth po Gabinet Owalny.