O firmie - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

Salon audio Hi-Fi Studio w Bielsku-Białej - jeden z największych i najstarszych salonów w Polsce. Działamy od 1991 roku. Posiadamy setki marek i tysiące produktów na stanie magazynowym, dostępnych od ręki. Sprzęt tani, klasa średnia i high-end. Wszystkie kategorie - elektronika, kolumny, gramofony i akcesoria, meble, kable, słuchawki oraz płyty CD i winyle. Oferujemy sprzęt używamy (komis) i zajmujemy się serwisem.
Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

Jaki jest nasz salon?

> Ponad 30 lat doświadczenia i nieprzerwanego działania w branży audio i video. Ogromne doświadczenie i wiedza.
> Duży salon stacjonarny ze sprzętem na półkach gotowym do odsłuchu i zakupu. Mnóstwo marek i ogromny wybór, w tym wiele urządzeń polskich producentów.
> Szeroki wachlarz produktów od popularnych w niskich cenach, po wysokiej klasy rzadki sprzęt high-endowy.
> Szacunek do klienta i wspólne poszukiwanie urządzeń najlepiej dopasowanych do potrzeb klienta i spełniających kryteria budżetowe.

Naszym atutem jest ogromny wybór urządzeń dostępnych od ręki z półki.

U nas kupisz to, czego szukasz, ponieważ jest w czym wybierać. 


Firma Hi-Fi Studio Karol Zieleźnik istnieje w Bielsku-Białej od 1991 roku i powstała z pasji dwóch miłośników muzyki i dobrego brzmienia – jeden był akustykiem i właścicielem sklepu z płytami kompaktowymi, a drugi prowadził studio nagrań. Nieprzerwane długoletnie działanie pozwoliło na pogłębianie wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń, zarówno w sprzęcie do użytku domowego, jak i profesjonalnego – nagłośnienia budynków, hal, hoteli itp.

Odznaczamy się niekonwencjonalnym sposobem obsługi klienta i prezentacji sprzętu. Każdy klient jest uważnie wysłuchiwany, by uczciwie pomóc dobrać taki sprzęt, z którego będzie w pełni usatysfakcjonowany. Przyzwyczailiśmy się do roli firmy, która swoimi pomysłami inspiruje i pozwala klientom na sprecyzowanie własnych potrzeb. Zapraszamy do zakupów w koncepcji „slow shopping”.

Karol Zieleźnik

Karol Zieleźnik


Bielsko-Biała, Cieszyńska 86

Salon Hi-Fi Studio


Certyfikaty


Prowadzimy wyłączną dystrybucję na terenie Polski produktów marki

Jesteśmy inicjatorem powołania grupy pod nazwą Polski Klaster Audio, skupiającej polskich producentów sprzętu związanego z rynkiem audio.