Audio Physic

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

obraz

<strong>Audio Physic</strong> to niemiecka marka obecna na rynku audio od ponad 35 lat. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej klasy kolumn głośnikowych, ale posiada w ofercie także akcesoria (głównie stopki, podstawki) oraz standy pod głośniki. Cechą unikalną jest fakt, że produkcja odbywa się w Niemczech bez delegowania jej do innych krajów, w szczególności azjatyckich. Audio Physic słynie z innowacyjności swoich rozwiązań i przemyślanych projektów budowy kolumn głośnikowych. Za każdą konstrukcją Audio Physic kryje się inżynieria i wiedza zarówno z fizyki, jak i materiałoznawstwa. Oprócz tego, wykonanie i estetyka są zawsze na najwyższym poziomie.

Audio Physic to głośniki, których nie słyszysz bezpośrednio. To głośniki, które znikają w muzyce. Misją firmy jest ożywianie muzyki, czyniąc ją fizycznie namacalną. W Audio Physic muzyka nie jest prostą reprodukcją. Każde uderzenie pianina, miotły, skrzypiec lub riff gitarowy jest żywy i wyraźny. Salon staje się salą koncertową, sceną rockową, festiwalem. Jest to możliwe, ponieważ podstawą jest głębokie zrozumienie materiałów i konstrukcji oraz wieloletnie doświadczenie konstruktorów.
<blockquote>Muzyka potrafi wywołać uśmiech, przykuć naszą uwagę i zawładnąć nami tylko wtedy, gdy wszyscy wykonawcy i wszystkie instrumenty tworzą spójną całość, gdy detale pochodzące od każdego z osobna łączą się i tworzą spójną kompozycję. Można to osiągnąć tylko wtedy, gdy każdy, nawet najdrobniejszy szczegół wpisuje się w całość utworu i właśnie to wyróżnia naprawdę dobre orkiestry, zespoły lub pojedynczych artystów. Nie inaczej jest z kolumnami. Tylko wtedy, gdy wszystkie elementy głośnika współpracują ze sobą precyzyjnie, aż do najdrobniejszych szczegółów, odtwarzanie muzyki staje się niezwykłym doświadczeniem oddziałującym na cały organizm słuchacza. To wtedy pojawia się gęsia skórka. To jest to, do czego dążymy w każdym z naszych głośników AUDIO PHYSIC.</blockquote>