Cyrus

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

obraz

Historia marki <strong>Cyrus</strong> zaczyna się w 1983 roku (miejsce powstania to Huntingdon w hrabstwie Cambridge w UK). Pierwszymi produktami wprowadzonymi do sprzedaży były wzmacniacze o nazwie One i Two. Do dzisiaj wszystkie produkty marki są projektowane, strojone i produkowane w siedzibie firmy we wschodniej Anglii, co przekłada się na wysoką jakość i nie jest sytuacją często spotykaną obecnie na rynku produktów konsumenckich.

Firma wypracowała własny styl wizualny swoich produktów, łatwo rozpoznawalny, którego nie można pomylić z innymi markami. Unikalny odlew stanowi mocną i sztywną konstrukcję zapewniającą, że produkty firmy są odporne na zakłócenia zewnętrzne i bardzo wytrzymałe.

Firma skupia się na elektronice audio, mając obecnie w ofercie nowoczesne urządzenia, począwszy od szerokiego portfolio wzmacniaczy, przez sprzęt cyfrowy (DAC-i, strumieniowce), po urządzenia zintegrowane typu all-in-one.