Dynaudio

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

obraz

<strong>Dynaudio</strong> to duński producent kolumn głośnikowych i samych głośników. Firma powstała w 1977 roku w Skanderborg. W 2014 roku większościowe udziały przejął Goertek Inc., który jest światowym liderem w rozwoju i produkcji okularów 3D i sprzętu Bluetooth. Firmę Goertek uznaje się także za topowego producenta mikrofonów, płaskich ekranów i mikro głośników.
Firma Dynaudio to wiodący producent ręcznie wykonanych głośników high-end stworzonych przez pasjonatów muzyki, z przeznaczeniem do domowego audio, do zastosowań profesjonalnych i w car-audio. Dynaudio posiada spółkę zależną o nazwie Dynaudio Acoustics, która koncentruje się na profesjonalnych głośnikach studyjnych. Ich monitory studyjne są zainstalowane w ponad dziesięciu tysiącach studiów nagraniowych na całym świecie i zostały wybrane jako monitory referencyjne przez BBC Radio & Music. Dynaudio był także dostawcą głośników dla Volvo, a obecnie jest dostawcą dla Volkswagena (nie wszystkie modele). Dynaudio można znaleźć także w samochodach Bugatti. System w tych autach nosi nazwę The Puccini Sound System.