Synthesis

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie 1–16 z 20 wyników

obraz

Synthesis Art in Music, założone przez Luigiego Lorenzona w 1992 roku, to dynamiczna firma, która nieustannie się rozwija.

Od pojawienia się pierwszych wzmacniaczy lampowych, zdobyli oni reputację na rynku hi-fi jako produktu niszowego w najszerszym i najbardziej pozytywnym sensie tego słowa.

 

Elektronicznie doskonałe i estetycznie innowacyjne, posiadają coś wyjątkowego, czego często brakuje w produktach hi-end: elegancję i styl.

 

Użycie lakierowanego drewna, zastosowane od początkowych projektów, sprawiło, że wzmacniacze Synthesis stały się natychmiast rozpoznawalne na całym świecie i doprowadziły do tego, że Synthesis stało się synonimem doskonałej jakości dźwięku i absolutnego stylu „Made in Italy”.

 

Do dziś wielu audiofili, choć kupiło inne wzmacniacze, nie chce się pozbyć swojego modelu NIMIS (15-watowy wzmacniacz lampowy, obecnie już nieprodukowany).

 

Ten wzmacniacz był przełomem w historii firmy, gdyż sprawił, że sława Synthesis rozprzestrzeniła się nie tylko we Włoszech, ale na całym świecie.