Benchmark – spotkanie z marką 25.04.2024 - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

15 kwietnia, 2024

Benchmark – spotkanie z marką 25.04.2024

15 kwietnia, 2024

benchmark_fullHD_banner_-1600x900.webp
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Kolejne spotkanie prezentujące sprzęt audio najwyższej klasy odbędzie się już 25 kwietnia 2024. Bohaterem będzie marka Benchmark. Zapraszamy!

Co gdzie kiedy:

  • Prezentacja marki Benchmark
  • Hi-Fi Studio Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 86
  • 25 kwietnia 2024, godzina 16:00 – spotkanie z Michałem Gracą, główna prezentacja
  • 26 kwietnia 2024, od 10:00 do 18:00 – odsłuchy sprzętu przez cały dzień

Benchmark AHB2 – nagrody i wyróżnienia

 

Spotkanie z marką Benchmark

Podczas kwietniowego spotkania w Hi-Fi Studio, którego gościem będzie Michał Graca, przedstawiciel firmy SoundClub, zaprezentowany zostanie system oparty o elektronikę Benchamrk. Sercem systemu i główną osią wokół której będzie toczyła się rozmowa, będzie końcówka mocy Benchmark AHB2. Może być ona traktowana jako końcówka stereo lub mono i tak też zostanie zaprezentowana, tj. w dwóch wariantach podłączenia. A to oznacza, że w przypadku potraktowania jej jako monobloku, ustawione zostaną dwie sztuki i posłuchamy jakie korzyści do systemu to wnosi. Kolejnym elementem toru audio będzie Benchmark HPA4 – liniowy przedwzmacniacz, dodatkowo wyposażony w wyjątkowy wzmacniacz słuchawkowy zaprojektowany wraz z firmą THX. W zestawie zobaczymy i usłyszymy ponadto przetwornik cyfrowo-analogowy Benchmark DAC 3B. U źródła toru zaprezentuje się transport cyfrowy 432 Evo Standard, a dźwięk do uszu dostarczą kolumny Harbeth C7 XD.

Prezentacja rozpocznie się o godzinie 16:00 w czwartek 25 kwietnia. Natomiast cały piątek 26 kwietnia będzie dniem otwartym, w którym system będzie dostępny do odsłuchów. Zapraszamy!

 

Podczas spotkania dowiemy się wiele ciekawego na temat technologii zaimplementowanej do urządzeń Benchmark.

Harbeth – nowe otwarcie

Zachęcamy także do obejrzenia i posłuchania ciekawego wywiadu z Michałem Gracą, jaki zarejestrowaliśmy w 2023 roku przy okazji spotkania z marką Harbeth – kliknij tutaj (wideo w nowym oknie)

Hi-Fi Studio Bielsko-Biała, kanał YouTube

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!