Premiera płyty Kasi Pietrzko „Fragile Ego” z udziałem artystki - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

19 listopada, 2023

Premiera płyty Kasi Pietrzko „Fragile Ego” z udziałem artystki

19 listopada, 2023

kasia-pietrzko_banner-1600x900.webp
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Największe wydarzenie w ostatnich tygodniach roku 2023 w Hi-Fi Studio – premiera płyty Kasi Pietrzko pt. „Fragile Ego” w wydaniu analogowym.

Dopiero co Kasia Pietrzko wraz z koreańską perkusistką Sun Mi Hong podczas Jesieni Jazzowej im. Tomasza Stańko zaprezentowała swój najnowszy projekt przygotowany specjalnie na ten festiwal, a już kilka dni później będzie naszym gościem! Spotkamy się w naszym salonie z bielską artystką i posłuchamy jej najnowszej płyty pt. „Fragile Ego” w wydaniu analogowym (Polish Jazz Volume 89). Płyta właśnie się ukazała, a w naszym salonie będzie jej premiera.

Kasia Pietrzko to pianistka, kompozytorka i aranżerka. Jest absolwentką krakowskiej Akademii Muzycznej, gdzie jest obecnie słuchaczką studiów doktoranckich. Po wielkim sukcesie pierwszej płyty Kasi Pietrzko Trio „Forthright Stories” (2017) nagrodzonej „Mateuszem” Trójki, Grand Prix Jazz Melomani oraz nominacją do Fryderyka, młoda artystka rozpoczęła działalność koncertową na prestiżowych scenach muzycznych, festiwalach i showcasach na świecie. Kasia koncertowała m.in w studiu NDR w Hamburgu, 12Points Jazz Festiwal, Jazz Forum Showcase, Jazz au Chellah w Maroko, Brno Jazz Festiwalu. W 2018 roku wystąpiła w kwartecie Tomasza Stańko w krakowskiej Alchemii.

Znalazłem taką małą czarną, ona ma taki cios na pianie!

Tomasz Stańko o Kasi Pietrzko

 


 

Dzięki wsparciu Audio Group Denmark oraz AudioEmotions, posłuchamy płyty na doskonałym sprzęcie firm:

  • Ansuz
  • Aavik
  • Børresen

Zapraszamy serdecznie 24 listopada 2023 od godziny 16:00.

 


UPDATE – po spotkaniu

 

Dziękujemy wszystkim za pojawienie się na spotkaniu z Kasią Pietrzko. Podziękowania kierujemy także do współorganizatorów i inicjatorów tego spotkania, czyli do firm Audio Group Denmark oraz AudioEmotions. W szczególności również osobiście do Jacka Kałuckiego za prowadzenie spotkania i podzielenie się wiedzą na temat prezentowanego sprzętu. Dziękujemy za udostępnienie tego nietuzinkowego systemu audio-stereo. Warto dodać, że poza urządzeniami z oferty Audio Group Denmark, mieliśmy na stole gramofon Gold Note Pianosa z wkładką Machiavelli.

Największe podziękowania należą się oczywiście Kasi Pietrzko za to że znalazła dla nas czas i pojawiła się w Hi-Fi Studio. Już sam fakt, że spotkanie przeciągnęło się na długo po godzinach pracy naszego salonu, świadczy o tym, jak ciekawe ono było. Kasia to osoba otwarta, chętna do rozmowy i dzielenia się swoimi emocjami. Było wiele pytań i wiele interesujących odpowiedzi. Niemal każdy, kto pojawił się na spotkaniu wyszedł z analogową wersją płyty „Fragile Ego” z dedykowanym podpisem artystki. Cieszymy się, że właśnie u nas odbyło się takie spotkanie i jesteśmy dumni, że Kasia Pietrzko jest bielszczanką. Życzymy jej wiele sukcesów i ciągle nowych inspiracji do tworzenia muzyki.

Poniżej galeria ze spotkania. Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku oraz Instagramie i odwiedzania przy okazji kolejnych spotkań oraz oczywiście zachęcamy do zakupów sprzętu z naszej oferty.

 

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!