Harbeth Nelson i M40.3 XD – Warsztaty z firmą Soundclub - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

29 listopada, 2023

Harbeth Nelson i M40.3 XD – Warsztaty z firmą Soundclub

29 listopada, 2023

harbeth-nelson_warsztaty__HD-1600x900.webp
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Zapraszamy na warsztaty, które poprowadzi Michał Graca z firmy Soundclub. Będą dotyczyły standów Nelson oraz flagowych kolumn M40.3 XD.

Nelson®

Nelson to zintegrowany z subwooferem stand, który zapewnia intensywną i bezprecedensową jakość basów dla minimonitorów, w tym wszystkich modeli Harbeth P3ESR ​​i BBC LS3/5A, bez poświęcania domowej przestrzeni. Jego innowacyjna konstrukcja obejmuje 5-calowy przetwornik Harbeth (Spitfire Green) i 50 watowy cyfrowy wzmacniacz mocy, który zapewnia wyjątkową kontrolę basu i doskonałą integrację, oraz moc wyjściową.

Harbeth 40.3 XD

Absolutny szczyt konstrukcji głośników. REKOMENDOWANY JAKO „NAJBARDZIEJ MUZYCZNY MONITOR EVER”. Rezultat pełnego pasji i niestrudzonego dążenia do perfekcji dźwięku. Zbudowany na kanwie sukcesu wielokrotnie nagradzanego na całym świecie modelu M40.2 40th Anniversary, nowa generacja Harbeths osiąga niebotyczny skok w dostarczaniu wydajności.  Oszałamiający realizm, ekspansywny bas i realistyczna przejrzystość zapewniają najwyższe wrażenia nawet najbardziej krytycznemu słuchaczowi.

Specyfikacja

 • Trójdrożna wentylacja:
  • Jednostka basowa Harbeth 300 mm
  • Średnica 200 mm Harbeth RADIAL2™
  • Głośnik wysokotonowy o średnicy 25 mm chłodzony ferrofluidem
 • Pasmo przenoszenia: 35 Hz – 20 kHz, ±3 dB w wolnej przestrzeni, płynna charakterystyka pozaosiowa.
 • Impedancja: 6-8 omów, łatwa w prowadzeniu
 • Czułość: osiowa 86 dB/2,83 V/1 m
 • Sugestia dla wzmacniacza: Współpracuje z szeroką gamą wzmacniaczy – sugerowane od 35 W/kanał
 • Terminale: WBT Nextgen

Piątek, 1 grudnia, 16:00. Hi-Fi Studio Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 86

Zapraszamy!


[UPDATE po spotkaniu]

Dziękujemy za odwiedzenie nas. Grupa była nieduża, ale aktywna. Wiele pytań, wiele odpowiedzi, zmiany kolumn, a nawet układu szeroko-wąsko – to wszystko przyczyniło się do zdobycia nowych doświadczeń w sposobie odsłuchiwania muzyki, aby jej odbiór był jak najprzyjemniejszy, wierny i ciekawy.

Michał Graca – dziękujemy za prowadzenie warsztatów, a całej firmie SoundClub za sprzęt i poświęcony czas na współorganizację. Poniżej galeria zdjęć.

 

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!