Emotiva

Na stronie prezentujemy tylko część oferty. Jeśli czegoś nie znalazłeś - przyjdź lub zadzwoń, ponieważ prawdopodobnie mamy to, czego szukasz lub możemy zamówić. Informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

obraz

<strong>Emotiva</strong> to firma powstała w Stanach Zjednoczonych w Tennessee, gdzie produkuje swoje najwyższe modele. Pozostałe urządzenia są wykonywane w Chinach i w innych krajach. Niemniej, celem firmy od początku działalności jest projektowanie i produkcja urządzeń wysokiej klasy, ale za przystępne ceny. Założycielem Emotivy jest Dan Laufman, który wcześniej był dostawcą rozwiązań audio dla firm trzecich.

Firma ma w swojej ofercie elektronikę – od odtwarzaczy CD, poprzez przetworniki DAC, po wzmacniacze zintegrowane i dzielone stereo oraz wielokanałowe do budowy systemów kina domowego. Ponadto oferuje także kolumny głośnikowe.

Cechą zasadniczą produktów Emotiva jest ich dobra jakość wykonania, zaawansowana myśl projektowa i nade wszystko przystępna cena.