Prezentacja Accuphase i Dynaudio - Hi-Fi Studio Bielsko-Biała

12 lutego, 2020

Prezentacja Accuphase i Dynaudio

12 lutego, 2020

20200225_dynaudio_confidence-1.jpg
Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!

Wraz z firmą Nautilus serdecznie zapraszamy na kilka dni prezentacji systemu złożonego z produktów marek Accuphase i Dynaudio. Najwyższa klasa referencyjna.


Inauguracja już w Walentynki 14 lutego 2020 w naszym salonie. Od piątku sprzęt będzie można słuchać aż do 28 lutego 2020 (prezentacja przedłużona o tydzień!)


Prezentacja Accuphase i Dynaudio

  • Accuphase DP-560 – odtwarzacz CD
  • Accuphase E-800 – wzmacniacz zintegrowany
  • Dynaudio Confidence 50 – kolumny głośnikowe

 

 

Szczególna uwaga w całym systemie zostaje skierowana na najnowsze kolumny głośnikowe firmy Dynaudio Confidence 50. Dlaczego te kolumny są tak wyjątkowe? Oprócz wykonania na najwyższym poziomie, mamy tu zaszytą technologię i innowacyjną myśl inżynierską:

Jest to konstrukcja trójdrożna z podwójnymi wooferami i podwójnymi głośnikami średniotonowymi. Jest to oszałamiająca konstrukcja. Oszałamiająco wykończona. A reprodukcja dźwięku… oszałamia. Zastosowana w tym modelu technologia DDC (Dynaudio Directivity Control) pomaga ukształtować „wiązkę” dźwięku tak, aby uniknąć niepotrzebnych odbić od podłogi i sufitu. Nie zabrakło tu również tweetera Esotar i wooferów MSP.

Wszystko w tym modelu skupia się wokół nowego reflektora DDC – oszałamiająco precyzyjnie obrobionego falowodu otaczającego zupełnie nowy tweeter Esotar3. Reflektor DDC poddano zabiegom symulacji i optymalizacji rozmieszczenia, tak aby uzyskać efekt skupienia w płaszczyźnie pionowej dźwięku z głośnika wysokotonowego, głośników średniotonowych i niskotonowych dokładnie w punkcie odsłuchu. Dzięki temu udało się radykalnie zmniejszyć odbicia od podłogi i sufitu, co oznacza, że usłyszysz dokładnie to, jak grają głośniki, a nie pomieszczenie.

Flagowce Accuphase

 

Z dużą mocą wiąże się duża odpowiedzialność. Dlatego też te duże kolumny podłogowe są równie dobre do trzęsienia pokojem, jak i do odwzorowania najdrobniejszych szczegółów. Najlepiej, gdy towarzyszy im równie wyrafinowany sprzęt „napędzający”. Dlatego właśnie wybór padł na flagowe urządzenia Accuphase. Wszystko tu jest w synergii, o czym postaramy się przekonać każdego, kto zawita do nas na prezentację.

 

Z okazji premiery płyty Marty Wajdzik „My Planet”, słuchamy jej na tym fantastycznym sprzęcie!

Płyta dostępna także w sprzedaży w naszym salonie.

Zapraszamy!


 

Szczegóły techniczne na stronach producentów:

Dynaudio Confidence 50 | Accuphase DP-560 | Accuphase E-800

 


 

Ciekawe? Pokaż swoim znajomym!